Bizi yakından tanıyın
IMG_E0972
Merhaba,

Turalp Eğitim; alanlarında uzman, tecrübeli ve uzun yıllar liselere giriş için öğrenci hazırlayan öğretmenlerin hizmet verdiği, programından veri analiz sistemine, kitap seçiminden teknolojik alt yapısına kadar tüm detayların harfiyen uygulandığı bir kurumdur.

Öğretmenlerimiz; kendi alanlarında ortaokulun her kademesinde ve bilişsel seviyesinde bire bir dersler ve grup dersleri vererek öğrencileri en üst seviyeye taşımayı başarmıştır.

İşin özü, evladımın nasıl bir ortamda eğitim almasını istiyorsam o eğitimi veriyoruz.

signature
Kurucu Müdür

Turgay ERDOĞAN

Turgay ERDOĞAN

Marmara Üniversitesinden Turalp Eğitime kadar tecrübelerle bezenmiş bir başarı hikayesi.

1
'den fazla öğrenci
1
'den fazla başarı öyküsü
1
yıldan fazla emek

Neden Turalp Eğitim ?

Nitelikli eğitim kadrosu

Kurumumuzda çalışan bütün eğitimciler çok önemli kriterler doğrultusunda sınavla seçilmiştir. Bunlardan bazıları; etkili sınıf yönetimi, bildiklerini aktarma kabiliyeti, öğrenci ve aileyle olan iletişimi vb. özelliklerdir. 

Son teknoloji eğitim ürünleri

Yaşadığımız çağın teknolojik imkanlarından uzak bir eğitim ortamı yerine akıllı tahtalar, ses sistemleri ve pek yakında kullanıma hazır olacak mobil uygulamalarla (Android ve ios için) teknolojiyi etkin bir şekilde kullanıyoruz.

2 haftada 1 deneme sınavı

Türkiye'de en çok deneme yapan kurumuz. Nisan ayına kadar 2 haftada bir, nisanın ilk 3 haftası her hafta, Nisan 24'ten sonra ve şubat tatilindeki kış kampımızda da her gün deneme sınavı yapıyoruz. 

Maksimum 8 kişilik sınıflar

131 ülkeden daha fazla nüfusa sahip olan İstanbul gibi bir şehirde, sınıf mevcudumuzu 8 kişinin üzerine çıkarmıyoruz. Bu sayede öğrencileri daha yakın takip edebiliyor ve eğitim ortamının daha verimli olmasını sağlıyoruz. 

şehrin merkezinde konum

İstanbul Etiler'de bulunan kurumumuz, Akmerkez AVM'ye sadece 3 dakika mesafede. Birkaç dakika yürüyerek Sanatçılar Parkı'na ulaşmak mümkün.  Akatlar mahallesinde, yapıların tamamı bahçeli villa şeklinde inşa edilmiş otopark sorunu olmayan trafiğe kapalı bir caddedeyiz. 

oksijen dolu bahçesi

Şehrin merkezinde olmasına rağmen, trafik gürültüsü ve egzoz dumanından tamamen uzak bir konumdayız. Ders aralarında yemyeşil bahçede teneffüs yapan çocuklarımız, bir sonraki ders saatine daha açık bir zihinle ve motive olmuş bir şekilde başlıyor.